Neden imirket ?

Çünkü Beklentilerinizin Ötesinde

   Xiaomi, Viomi ve Roborock marka ürünlere imirket güvencesiyle ulaşabilirsiniz.İhtiyacınız ne olursa olsun, bize güvenin. imirket size gereken desteği verecektir. Her bir müşterimizi bizim için özeldir. Bu yüzden, hizmetlerimizi ihtiyaç ve tercihlerinize göre tamamen size özel hale getiriyoruz. Sizin için önem verdiğimiz aşağıdaki hizmetlerimize göz atın.

efatura.png
müşteri Destek Temsilcisi
Delivery-Hands-Holding-boxes

E-Fatura ve Garanti Belgesi

Alışverişlerde hem yasal mevzuat gereği hem de müşterilerilerimiz için ürünlerinin faturalı olarak gönderilmesinin öneminin farkındayız. İmirket ailesi olarak efatura kullanıyoruz. Ürünleriniz henüz kargo sürecindeyken dahi faturası mail adresinize sistem üzerinden otomatik olarak gönderilir. Ayrıca ürün ile  birlikte faturanın fotokopisi ve garanti belgesi gönderilir.

Güçlü iletişim ve Müşteri Memnuniyeti

imirket olarak, sunduğumuz etkileyici seviyedeki profesyonelliği tüm müşterilerimizin deneyimlemesini isteriz. Örneğin Xiaomi Ecosystem ürünlerinde imirket dışında hiçbir firmada bulamayacağınız ücretli değişim hakkı sunuyoruz. Diğer hizmetlerimiz gibi, bu hizmetimiz de hayatınızı çok daha kolaylaştırmak için var. Size en iyi ürünleri ve en kaliteli servisi sağladığımızın garantisini veriyoruz.

Hızlı ve Güvenli Teslimat

En çok önem verdiğimiz süreçlerin başında satın alınan ürünün müşterimize en hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılmasıdır. Özellikle kampanya dönemlerinde aşırı yoğun siparişlerde dahi en geç 18 saat içersinde siparişleri kargoya teslim ediyoruz. Hizmetimizin basit, sorunsuz ve çabuk olması için gereken her şeyi yaptık. Yolunuz imirket ailesi ile kesiştiği zaman emin ellerde olduğunuzu bilin.